Meist

 

Termovaatluse uuring on mõeldud maja-hoone omanikule, et tuvastada soojustuse puudusi ja saada pikaajalise soojustus kogemusega ettevõttelt hinnang-konsultatsioon, mida võiks ette võtta soojapidavuse parandamiseks

Termovaatluse kontroll on oluline, et hinnata efektiivsust ja kvaliteedikontrolli käigus maja rajamist või rekonstrueerimist. Soojuskaod võivad ulatada kuni 50% kogu hoone energiatarbimisest. Selle põhjused on erinevad, halvasti paigaldatud aknad, pragunenud või halvasti soojustatud seinad, praod põrandas, soojustamatta pööning või veranda. Põhjuseid võib olla palju ja me aitame Teil leida neid. Vahetult enne kinnisvara ostmist, meie uuring aitab Teil eelnevalt kindlaks määrata soojustuse paigaldus kvaliteeti või siis soojustuse puudusi.

Termokaamera abil näeb ära kui efektiivselt töötab põrandaküte, ja vajadusel tuvastada küttekaabli või küttetoru asukoht. Termokaamera objektiiv tuvastab ka elektrikilbis ülekoormuse. JPM.

Termovaatluse uuringu käigus anname omapoolse ja sõltumatu hinnangu hoone ehitusliku kvaliteedi osas, mis võib mõjutada hoone soojapidavust, sealjuures pakume ka lahendusi olukorra parandamiseks.

RR Korrashoid ei teosta energiaauditit, vaid annab praktilisi nõuandeid ja soovitusi, ka sõltumatut hinnangut ja konsultatsiooni olukordades, kus küttearved on ebamõistlikult suureks läinud ja sügistuultes või külma ilmaga ei ole enam soe ja mugav toas olla

Vajalikud tingimused
Termoülevaatuse tegemiseks on vajalik 15°C sise- ja välistemperatuuri vahe. Seega, kui hoones sees on +20°C, võib termoülevaatust teha +5°C     välistemperatuuri juures. Suurema temperatuuride vahega on termopiltide kontrastsus suurem, kuid kvalitatiivset vahet ei ole. Olemasolev soojaleke avastatakse ka +5°C juures.

SOOJUSKAOD

Katus
Läbi katuse läheb keskmiselt kuni 20% soojusest

Seinad
kuni 25% soojusest

Aknad
kuni 30% soojusest

Põrand
kuni 15% soojusest

Copyright 2022 Termovaatlus | Kodulehe haldaja PKGWEB OÜ